web1
Halberg & Olsen har udlejet alle 22 boliger i Mølholm Skovhusene
Nu er der fundet beboere til alle de nyopførte, arkitekttegnede lejeboliger i Mølholm Skovhusene på Skovliljevej i Vejle. 

Der har været stor interesse for de skønne nyopførte arkitekttegnede huse, og de sidste beboere flytter ind lige om lidt, så de kan nyde foråret og sommeren i disse unikke boliger.

Her fra Halberg & Olsen ønsker vi alle beboere tillykke med deres nye hjem, og tak til udlejer for tilliden igennem processen.

Er du ved at opføre boliger til udlejning - eller påtænker du at gå igang, så kan du med fordel kontakte os for et uforpligtende tilbud

Halberg & Olsen varetager projektudlejninger med komplet juridisk pakke indeholdende husorden, lejekontrakter, indflytningssyn og -rapporter samt fremvisninger i forbindelse med udlejning og vi følger udlejningen helt til dørs.